Kopyala
Temizle

Gündelik hayatın içerisinde kullanılan en yaygın iletişim araçlarından biri yazılı iletişim olarak geçer. İnsanlar çeşitli sosyal mecralar üzerinden yazılı iletişim kurarak hasret giderirler. Ayrıca yeni tanışan insanlarda arkadaşlıklarını yazılı dil ile pekiştirerek keyifli diyaloglar kurar. Gelişen ve değişen teknoloji sayesinde iletişim gücünde de farklılar görülür. Yazılı iletişimin bu denli artması nedeniyle yazı türleri, işaretler ve emojiler fazla miktarda kullanılır. Emoji denilen değişik ifadeler ile o anki ruh hali yansıtılmaktadır. Sevimli ve keyifli emojiler sayesinde hisler ve ruh hali karşıdaki bireye geçirilir. Günümüzde sık sık kullanılan emojiler sitemizde de yerini alır. Sitemiz içinde yer alan hizmetlerden biride emoji çeviri işlemidir. Cümleler yazılarak kelime ve emoji harmanıyla karşınıza çıkar. Sistemde cümleler emoji ve kelimelere döndürmek mümkündür. Ayrıca bu işlem tamamen ücretsiz olarak müşterilere sunulur. Birçok site ve uygulama bu tarz efektif hizmetler için para talebinde bulunur. Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tecrübeli sitelerden biridir. Amaç tamamen sizlerin hizmeti kullanması ve memnun kalmasıdır. Tek tıkla yazılan cümlelerin anında emoji çeviri halleri aşağıda çıkarak kopyalamak basittir. Pratik işlem olarak saniyeler içinde dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca para talebinde bulunan merdiven altı diye tabir edilen sitelerde bulunur. Hizmet alırken ücretsiz olan yerlerden destek almanız daha mantıklı olacaktır.

Sitemiz sayesinde farklı emojiler cümlelerinize entegre olur. Peki sistem nasıl çalışır? Uzman yazılımcılarımız tarafından üretilen sistemde yapay zeka sistemimizde yer alır. Yazdığınız cümleler veya kelime öbeklerini sistem farkeder ve algılar. Ardından cümlelere hangi emojiler uygun ise kelimelerde değişiklik yaparak entegre eder. Bütün bu işlemler 1 saniyeden az bir sürede gerçekleşir. Altta çıkan seçenekler sayesinde tek tıkla yeni emoji çeviri olmuş cümleyi kopyalamak mümkündür. İster Instagram üzerinde ister Whatsapp üzerinde dilediğiniz alanda cümleleri kullanabilirsiniz. Değişik ve farklı olmak isteyen kişiler bu sayede yazı dilini daha kuvvetli hale getirir. Ayrıca konuştuğumuz kişiye hisleri aktarma konusunda daha kuvvetli bir iletişim sağlanır. Emojiler sayesinde karşıdaki birey ile renkli ve keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Geri Bildirim 🖊️


Çeviri içerisinde sadece tanımlanmış kelimelerin bir emoji karşılığı bulunmaktadır. Emoji karşılığı bulunmayan kelimelere denk geldiğinizde lütfen bunu bize bildirin, hemen ekleyelim. 😇

    Lütfen kelime ve emoji hakkında kısa bir açıklama yapın